NRV

NRV

Dit bericht is geschreven door de Nederlandse Rallycross Vereniging.

Download de NRV Nieuwsbrief

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Het laatste nieuws over NRV Eurocircuit en het rallycross programma vind je altijd op de website www.nrv.club. Daarnaast gebruiken wij ook de Facebook pagina van de NRV voor nieuwberichten. Voor de start van het nieuwe seizoen informeren wij onze leden bovendien met een uitgebreide Nieuwsbrief, die via e-mail is verzonden. Je kunt de Nieuwsbrief ook hier als pdf downloaden, als je op de hoogte wilt zijn van de laatste ontwikkelingen rond NRV Eurocircuit. In de NRV Nieuwsbrief van februari 2022 onder meer de aankondiging van de Algemene Ledenvergadering, informatie over de aangescherpte en geluidseisen, én een tip om op tijd je contributie te betalen en zo extra administratiekosten te voorkomen.

Nieuwsbrief Februari 2022

Andere berichten van de NRV

Terugblik op een fantastisch NK / DK

Zo’n 90 teams uit Nederland, België en Duitsland waren naar het Valkenswaardse Eurocircuit afgereisd voor het gecombineerde Nederlands-Duitse kampioenschapsweekend van 13 en 14 augustus. Het

Lees verder »