NRV

NRV

Dit bericht is geschreven door de Nederlandse Rallycross Vereniging.

Zondag sluit de inschrijving voor de volgende Clubwedstrijd

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Op dit moment hebben zich nog maar net 20 deelnemers ingeschreven voor de Clubwedstrijd voor gesloten auto’s, op zondag 26 september. Dat is niet genoeg. Gezien de inspanningen die wij van onze vrijwilligers vragen om een wedstrijd te kunnen organiseren, én de kosten die wij moeten maken, hebben we toch wel minimaal zo’n 30 deelnemers nodig.

Als er dit weekend niet voldoende inschrijvingen bij komen, moeten we mogelijk besluiten om de Clubwedstrijd van volgende week zondag niet door laten gaan. Schrijf je daarom nog dit weekend in, dan weten wij als organisatie waar we aan toe zijn. Omdat de organisatie van een wedstrijd best de nodige voorbereiding vergt, zijn wij genoodzaakt om de inschrijvingen op zondagavond 19 september, 18.00 uur te sluiten.

Op basis van de inschrijvingen die wij op dat moment binnen hebben, zullen wij als Bestuur van NRV Eurocircuit maandag a.s. besluiten of de Clubwedstrijd door kan gaan of niet. Hou de website en onze Facebook pagina goed in de gaten voor het laatste nieuws.

Andere berichten van het NRV

Toch geen QR-code controle!

Gisteravond is bekendgemaakt dat voor amateursporten in de buitenlucht toch geen CoronaToegangsBewijs nodig is voor sporters en publiek. Dit betekent dat aanstaande zondag bij de

Lees verder »