NRV

NRV

Dit bericht is geschreven door de Nederlandse Rallycross Vereniging.

Zondag sluit de inschrijving voor de volgende Clubwedstrijd

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Op dit moment hebben zich nog maar net 20 deelnemers ingeschreven voor de Clubwedstrijd voor gesloten auto’s, op zondag 26 september. Dat is niet genoeg. Gezien de inspanningen die wij van onze vrijwilligers vragen om een wedstrijd te kunnen organiseren, én de kosten die wij moeten maken, hebben we toch wel minimaal zo’n 30 deelnemers nodig.

Als er dit weekend niet voldoende inschrijvingen bij komen, moeten we mogelijk besluiten om de Clubwedstrijd van volgende week zondag niet door laten gaan. Schrijf je daarom nog dit weekend in, dan weten wij als organisatie waar we aan toe zijn. Omdat de organisatie van een wedstrijd best de nodige voorbereiding vergt, zijn wij genoodzaakt om de inschrijvingen op zondagavond 19 september, 18.00 uur te sluiten.

Op basis van de inschrijvingen die wij op dat moment binnen hebben, zullen wij als Bestuur van NRV Eurocircuit maandag a.s. besluiten of de Clubwedstrijd door kan gaan of niet. Hou de website en onze Facebook pagina goed in de gaten voor het laatste nieuws.

Andere berichten van de NRV

4 maart RST trainingsdag

Wil jij graag in 1 dag je rallycross licentie halen om een start te maken als coureur, of als jonge rallycrosser gewoon je rijvaardigheid &

Lees verder »

Kalender NK Rallycross 2023

Zoals gebruikelijk zullen de rallycross wedstrijden en trainingen op het Eurocircuit ook voor 2023 weer duidelijk worden gepubliceerd op de homepage van de NRV website.

Lees verder »