Clubwedstrijd 11 oktober gaat door met aangescherpte maatregelen!

Clubwedstrijd 11 oktober gaat door met aangescherpte maatregelen!

Na uitvoerig overleg heeft het bestuur van NRV Eurocircuit vandaag besloten om de Clubwedstrijd voor open auto’s op zondag 11 oktober a.s. door te laten gaan. Met de aangescherpte Coronamaatregelen hebben we wel een aantal extra beperkingen. Belangrijkste verandering is dat wij alleen nog de rijders en 2, maximaal 3 monteurs per team mogen toelaten. Dus geen publiek, geen gasten, geen pers, geen catering en helaas ook geen NRV-leden die niet aan de wedstrijd deelnemen. Ook vrijwilligers die zondag geen taak binnen de organisatie hebben, mogen wij geen toegang geven. Voorkom dus teleurstellingen en kom niet naar het Eurocircuit als je geen voor de wedstrijd ingeschreven rijder of monteur bent en ook geen taak binnen de organisatie hebt!

Verder mogen alleen rijders onder de 18 jaar een begeleider meenemen, bijvoorbeeld vader of moeder. Het totaal aantal leden per team mag echter nooit meer dan vier zijn, inclusief de rijder.
En daar zal goed op worden gecontroleerd bij aankomst op het circuit. Bovendien zullen we gedurende de hele dag nog strikter op de naleving van ons protocol toezien. Waar de anderhalve meter niet kan worden gehandhaafd worden mondkapjes gedragen, bij de technische keuring en de geluidmeting krijgt alleen de rijder of de monteur met de auto toegang. En ook hier moeten mondkapjes worden gedragen. Op en rond de baan zal de hele dag worden gecontroleerd of de anderhalve meter afstand wordt gerespecteerd. En ook bij de tribune zal regelmatig worden gecontroleerd of er voldoende afstand wordt gehouden.

Niet leuk . . .
Dat is natuurlijk allemaal niet leuk. Maar het Coronavirus is helemaal niet leuk. Wij zullen er dus samen alles aan moeten doen om verspreiding van het virus te voorkomen. Alleen als wij ons daar optimaal voor inspannen, kunnen we voorlopig ook blijven rallycrossen op het Eurocircuit.
Als verantwoordelijke organisatie zullen we daarom ook streng moeten zijn als de regeltjes niet worden opgevolgd. Daarbij hebben we afgesproken dat wij als organisatie één keer zullen waarschuwen, maar bij een tweede waarschuwing het hele team naar huis kunnen sturen. Wij hopen echter dat het zover niet zal komen en dat de teams elkaar er ook op aan zullen spreken als het nodig is. Ook dit zullen we samen moeten doen.

Om de rallycross liefhebbers die niet kunnen komen kijken toch iets van het evenement te laten zien, hebben we binnen de organisatie de beschikking over een fotograaf en een video-man. Hun beelden zullen volgende week op internet te zien zijn. Meer kunnen we op dit moment helaas niet doen voor onze leden en fans.