Veel bekers uit te delen op NRV Kampioenschapsfeest

Omdat het Kampioenschap vorig jaar door omstandigheden niet kon worden afgesloten, worden tijdens het Kampioenschapsfeest op zaterdag 26 november niet alleen de prijzen voor seizoen 2022 uitgedeeld, maar ook die voor het seizoen 2021. En dan niet alleen voor het Nederlands Kampioenschap Rallycross, maar ook voor het Clubkampioenschap. Alle reden dus om aanwezig te zijn op de feestelijke prijsuitreiking op recreatiepark De Achterste Hoef, aan de Troprijt in Bladel. De avond begint om 20.00 uur en je kunt je nog aanmelden via de website www.nrv.club.

Zoals eerder gemeld, sluiten we het NRV Rallycross seizoen 2022 af met een gezellige prijsuitreikingsavond voor onze leden, hun monteurs en partners. En vanzelfsprekend zijn de baanposten en andere vrijwilligers ook uitgenodigd. Centraal staat de prijsuitreiking van het NK Rallycross 2022 én 2021, alsmede van de Clubwedstrijden en van de 2CV. En natuurlijk is er het nodige te eten en te drinken, terwijl een DJ voor de muziek zorgt.

Nadat komend weekend de laatste wedstrijden van het seizoen op Mettet zijn verreden, zal de definitieve uitslag van het NK 2022 bekend zijn. Volgende week vind je de uitslagen op de website https://www.nrv.club/standen-en-uitslagen/ , waar je ook de uitslagen van 2021 kunt vinden, zowel van het NK als van de Clubwedstrijden.