Vacature Secretaris NRV Eurocircuit

Na drie jaar met veel energie en inzet de functie van secretaris van NRV Eurocircuit te hebben vervuld, heeft Ron den Engelsen aangegeven dat hij per eind van dit jaar zijn taken om persoonlijke redenen moet neerleggen. De Nederlandse Rallycross Vereniging is daarom op zoek naar een enthousiaste man of vrouw, die de taken van secretaris van de Vereniging en van het Eurocircuit op zich wil nemen.

Het takenpakket betreft in eerste instantie alle gebruikelijke secretariële werkzaamheden voor het Bestuur van NRV Eurocircuit, van voorbereiden en notuleren van vergaderingen tot de meest uiteenlopen correspondentie, archiveren van stukken en uiteraard de normale bestuurstaken, want je bent tenslotte (na te zijn gekozen door de leden) ook lid van het NRV Bestuur. In die functie onderhoud je ook contacten met de Gemeente en zorg je onder meer voor aanvragen en opvolgen van de noodzakelijke vergunningen.

Verder is het prettig als je redactionele werkzaamheden kunt verrichten, zoals het schrijven van teksten voor de website, nieuwsbrieven en andere media. En je hebt een belangrijke rol bij de voorbereidingen en uitvoering van evenementen, zoals trainingen en wedstrijden. Helemaal mooi is het natuurlijk, als je ook overweg kunt met nieuwe media, zodat onze leden altijd snel op de hoogte kunnen worden gebracht van het laatste nieuws rond NRV Eurocircuit.

Kortom, wij zoeken wel een beetje een duizendpoot, die als het even kan ook nog affiniteit heeft met onze sport en de vereniging. Maar het kan natuurlijk ook zijn dat je een deel van deze taken voor je rekening wilt nemen. Heb je interesse of ken je iemand die deze belangrijke functie of een deel daarvan wil en kan vervullen, neem dan contact op met Walter van de Ven, voorzitter NRV Eurocircuit: +31 651 298 723.