NRV en ClubCollect

Sinds dit jaar is de Nederlandse Rallycross Vereniging de samenwerking aangegaan met ClubCollect. Dit is een organisatie die voor ons de ledenadministratie alsmede de inschrijvingen netjes verzamelt en alles overzichtelijk houdt. In 2024 willen wij hier al volop gebruik van maken zodat wij alles snel in kaart hebben. Zowel voor onze vrijwilligers als voor de rijders biedt het veel gemak met zich mee.

Via deze extra nieuwsbrief willen wij jullie informeren hoe het een en het ander in zijn werk gaat, want het werkt dit jaar net wat anders.

Lidmaatschap 2024

Via onze website kun je je aanmelden voor een lidmaatschap voor 2024. Wij verzoeken jullie dan ook dit formulier wederom in zijn geheel in te vullen. Zo komen jouw gegeven direct goed in het systeem terecht. 

Nadat de gegevens ingevuld zijn krijg je een bevestiging van inschrijving. Dit volgt doorgaans binnen 48 uur per e-mail. Hier zul je opmerken dat je een nieuw lidmaatschapsnummer hebt. Het bestaande lidmaatschapsnummer werkt nog wel, maar hier willen wij langzaam van af stappen om zo met het nieuwe systeem in 2025 aan de gang te kunnen gaan. 

Betaling lidmaatschap

Nadat je de e-mail hebt ontvangen met goedkeuring voor het lidmaatschap volgt er ook een e-mail om de contributie voor 2024 te betalen. Deze betaling kun je enkel online voldoen via de bekende betaalmogelijkheden in zowel Nederland, Belgie als Duitsland. Nadat de betaling ook daadwerkelijk binnen is zal het lidmaatschap daadwerkelijk actief zijn. 

Doe geen directe betaling naar onze bankrekening

Het kan een oude gewoonte zijn om jouw lidmaatschap direct per bank te voldoen. Tot vorig jaar was hier niets mis mee, maar gezien het nieuwe systeem willen wij deze manier voorkomen. Rijders die dit inmiddels wel zo gedaan hebben worden uiteraard netjes ingeschreven en krijgen hier ook een bevestiging van, maar het levert een hoop extra werk op. Namens het bestuur willen wij iedereen verzoeken om het formulier, via onze website, in te vullen. Hierna zullen de eerder genoemde stappen volgen en is het voor iedereen makkelijk en overzichtelijk.

Geen e-mail of betaalverzoek gekregen?

Wij willen dan eerst vragen om even in de ongewenste e-mail te kijken. Het kan goed zijn dat hij hier wel tussen staat. Mocht je hem echt niet zien, neem dan even contact op met ons via het e-mailadres boekhouding@nrv.club. 

Dit jaar alles online

We willen het dit jaar wat vereenvoudigen voor alle vrijwilligers. Dit betekent dat alle inschrijvingen direct online betaald moeten worden. Betaling via de bank (achteraf), contant aan de poort of pinnen bij de poort kunnen wij niet meer toestaan. Wanneer je inschrijft voor een evenement wordt je ook pas daadwerkelijk aangemeld wanneer deze direct online betaald is. 

Mochten er nog vragen zijn rondom dit systeem kun je altijd een e-mail sturen naar ons, of wellicht ons een vraag stellen tijdens de Algemene Ledenvergadering.