Ko Kasse overleden

Wij wisten dat hij ongeneeslijk ziek was. Zijn dochter Mandy heeft nog geprobeerd hem een laatste keer op zijn geliefde Eurocircuit te laten rijden. Of in ieder geval mee te laten rijden. Om afscheid te nemen van zijn vrienden en van de rallycross, waar hij zo veel van hield. Helaas was het hem niet meer gegeven. Afgelopen week is Ko Kasse op 62-jarige leeftijd overleden.

Je hebt zoveel wedstrijden gewonnen, zoveel overwinningen!
Maar helaas was deze nare ziekte te sterk en heb je ervan verloren.

Aldus de veelzeggende tekst op de rouwbrief van Ko.
In verband met de corona-maatregelen zal de crematie in besloten kring plaatsvinden.
Maar voor wie Ko’s vrouw Tess en dochter Mandy medeleven willen betuigen, is het correspondentieadres: Zanddijkseweg 7, 4351 SH Veere.

Velen binnen onze vereniging en in de internationale rallycross gemeenschap zullen Ko Kasse herinneren als een sympathieke, enthousiaste rallycrosser. Een man die al zijn auto’s zelf bouwde en talrijke overwinningen op zijn naam schreef. Zoals de EK klasse overwinning in 1994 en het Europees Kampioenschap in 1995. Ko was een geduchte tegenstander in het kampioenschap, maar geliefd bij iedereen. De tekst ‘RIP Ko’ die een aantal Nederlandse en Belgische rijders afgelopen zaterdag op hun auto’s hadden geplakt, onderstreept dat. Een bijzonder sympathiek en hartverwarmend gebaar, vooral ook voor Mandy Kasse, die tijdens de vrije Trainingsdag met enkele goede vrienden naar het Eurocircuit was gekomen om haar vader te gedenken.

Mede namens de leden en vrijwilligers van NRV Eurocircuit, wensen wij Tess en Mandy alle sterkte om dit grote verlies te dragen en het gemis een plaats te geven.

Bestuur NRV Eurocircuit

Op verzoek van Mandy plaatsen we hierbij een foto van een nog jonge Ko, zoals velen hem goed hebben gekend.

Een aantal Nederlandse en Belgische rijders had afgelopen zaterdag de tekst ‘RIP Ko’ op hun auto geplakt. Een uiterst sympathiek en zeer gewaardeerd gebaar.