Ontvangen inschrijvingen 14-08-2021 (open auto's)

INSCHRIJVINGEN CLUB WEDSTRIJD 14-08-2021

NEDERLANDSE RALLYCROSS VERENIGING
Postbus 177 – 5520 AD  EERSEL
 
INSCHRIJVINGEN CLUB WEDSTRIJD 14-08-2021
bijgewerkt tot: 13-08-2021
 
RST Senior
Startnummer Naam Nationaliteit Auto Sponsor Status
Hein Jonkers NLD RST Bevestigd
Wim Luijbregts NLD Ford RST Bevestigd
Wil Teurlings NLD Ford RST Bevestigd
Peter Teurlings NLD Ford RST AFGEMELD
1 Piet van Hoof NLD Ford RST Bevestigd
3 Sander van Hoof NLD RST Bevestigd
8 Edwin Wils NLD Ford RST Bevestigd
11 Stefan van Ras NLD Ford RST Bevestigd
16 Ronny van Hoof NLD Ford RST Bevestigd
17 Antoine van Ballegooijen NLD RST Bevestigd
Totaal in deze klasse: 9
 
Superbuggy RX
Startnummer Naam Nationaliteit Auto Sponsor Status
40 Sjoerd de Visser NLD Spies kawasaki 4WD Bevestigd
46 Glenn Sente BEL OS development sprinter 4×4 Bevestigd
123 Bjorn Versluys BEL Trackline sprinter Bevestigd
146 Sander Derikx NLD PAS Hayabusa AFGEMELD
218 Ronald Lublink NLD Ford Superklasse Bevestigd
767 Dylan Rolly BEL Rolly’s Racingteam Hayabusa Bevestigd
Totaal in deze klasse: 5
 
X-Cross Car Junior
Startnummer Naam Nationaliteit Auto Sponsor Status
Marieu Debuisson BEL Semog Bravo FFAS ER6 Bevestigd
18 Kim Ermens BEL Peters Rpower Bevestigd
25 Jordan Genten BEL Kamikaze K3 AFGEMELD
45 Romuald Demelenne BEL Lifelive TN5 Bevestigd
88 Allart Emilien BEL Squal Car Bevestigd
Totaal in deze klasse: 4
 
X-Cross Car Senior
Startnummer Naam Nationaliteit Auto Sponsor Status
1 Jari van Hoof NLD RX01 by Spelmans Bevestigd
5 Michael Maraite BEL LifeLive TN5 Bevestigd
7 Ronnie Grauwels BEL Kamikaz 2.5 Bevestigd
10 Kevin Lichtenberg NLD DSP XK600 evo 2 Bevestigd
11 Eric Borguet BEL Kamikaz 3 Bevestigd
12 Dirk Garvelink NLD Peters Bevestigd
13 Viktor Vranckx BEL Kamikaz cross cart Bevestigd
15 Dirk-Jan Gevers NLD Peter B-UP Bevestigd
15 Tom Heindrichs BEL LifeLive TN 5 Bevestigd
18 Bart Lippens BEL Sprintkart Bevestigd
20 Robert Verdijk NLD DSP Bevestigd
24 Danny Van Mol BEL Kamikaz K3 Bevestigd
25 Dany Born BEL Peters Crosskart Bevestigd
37 Jan Keller LUX Peters Crosskart Bevestigd
43 Michael Smulders NLD DJ Crosskart Kawasaki Bevestigd
44 Arnaud Demelenne BEL TN5 Cross Kart Bevestigd
46 Sven Hofkens BEL Lifelive TN 5 Bevestigd
48 Jurgen de Bruin NLD Peters Kawasaki Bevestigd
71 Jean frédéric Colignon BEL Kamikaze K3 Bevestigd
88 Geoffray Thisens BEL Squalçar cross car Bevestigd
89 Cedric Brimioulle BEL Squal’car Xcrosscar Bevestigd
133 Kevin Letroye BEL TN5 Yamaha R6 Bevestigd
168 Jeffrey Poesiat NLD Becx Suzuki Bevestigd
412 Melvin Vanoost BEL Suzuki crosskart TN5 Bevestigd
623 Kobé Pauwels BEL Life live TN5 Bevestigd
Totaal in deze klasse: 25
 
Totaal: 43
 

Disclaimer

Hoewel bij het gereedmaken van deze site grote zorgvuldigheid wordt betracht, wordt er geen garantie gegeven worden voor de juistheid of nauwkeurigheid van de verstrekte informatie. Er kan dan ook geen beroep op worden gedaan. De Nederlandse Rallycross Vereniging sluit aansprakelijkheid uit voor eventuele schade, kosten, verliezen of andere gevolgen die zouden kunnen voortvloeien uit het gebruik van de verstrekte informatie. © 2006-2020 – Nederlandse Rallycross Vereniging . Alle rechten voorbehouden. Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming door de Nederlandse Rallycross Vereniging mag niets van deze site door derden worden verveelvoudigd of openbaar gemaakt